HİZMETLERİMİZ
TEKSTİL SOSYAL UYGUNLUK & DENETİMLERİ (AUDIT)
Sosyal uygunluk denetimleri global ticaret ağında uluslararası markalarla ticari ilişkiler kurulabilmesi için en önemli parametrelerden biri haline gelmiştir. 

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizle entegre olarak ayrıca başta tekstil firmaları olmak üzere işyerlerine başta Sedex, Intertek, BSCI, Zara / Indıtex Group, GOTS, GRS, FCS ve doğrudan marka denetimleri olmak üzere çeşitli sosyal uygunluk denetimlerine yönelik sistem kurulumu, işletilmesi ve takip edilmesi ile danışmanlık hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Alanında uzman mühendis ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlarından oluşan, sürece tümüyle hakim kadromuzla birlikte standart iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilave olarak sosyal uygunluk denetimlerinin içeriğinde yer alan;

* Sosyal uygunluk politika ve prosedürlerinin hazırlanması ve uygulanması,
* Yangın güvenliği ve yangın tatbikatları,
* Çevre Mevzuatları,
* Ortam ölçümleri,
* İş ekipmanları muayeneleri,
* Sağlık taramaları,
* Personel özlük evrakları ve personel sözleşmeleri konularında işletmelerin başarılı bir çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız.


TEKLİF İSTEYİN

© Copyright 2021 Yardım OSGB Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Ticaret Merkezi A18 Blok No:40 Esenler / İSTANBUL Tel : 0212 438 03 20 - Faks : 0212 438 03 30 - E-Posta : info@yardimosgb.com Tasarım : GWT